GS w Głogówku znów buduje

0
(fot. GS Samopomoc Chłopska w Głogówku)

Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Głogówku w sierpniu 2017 r. rozpoczęła budowę kolejnego budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Głogówku przy ul.Rataja 2

Nowo budowany budynek mieszkalny połączony będzie z istniejącym już budynkiem wielorodzinnym przy ul.Rataja 2 w Głogówku i stanowił będzie łącznie kompleks 17 lokali mieszkalnych.

(fot. GS Samopomoc Chłopska w Głogówku)

Budynek składać się będzie z lokali mieszkalnych 2- i 3-pokojowych o powierzchni użytkowej odpowiednio 53 oraz 72 m2. W każdym mieszkaniu zainstalowany zostanie piec gazowy dwufunkcyjny ogrzewający wodę oraz, w okresie zimowym, również lokale mieszkalne.

– W dalszym ciągu chętnych na wynajem mieszkań nie brakuje, lista chętnych została zamknięta zaraz po rozpoczęciu budowy – podkreśla prezes GS-u Józef Janeczko.
Spółdzielnia planuje oddanie budynku do użytku na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 2018 r. Uzależnione to jednak będzie od sprzyjających warunków pogodowych w okresie zimowym.
Po oddaniu do użytku budowanego budynku mieszkalnego Spółdzielnia dysponować będzie łącznie powierzchnią użytkową lokali mieszkalnych ponad 6 tys. m2.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here