Wzgórzowa 13: Nowy rekord trasy

0

Ponad dwustu sportowców wzięło udział w czwartej edycji biegu przełajowego Wzgórzowa Trzynastka ze startem i metą w Chrząszczycach koło Prószkowa.

Najszybszy na 13-kilometrowej trasie biegnącej przez teren poligonu wojskowego był Mieszko Antoniak z Opola, który z czasem 53 minuty i 59 sekund ustanowił nowy rekord biegu. W wynikach podanych przez organizatorów dostrzegliśmy jednego reprezentanta powiatu prudnickiego w biegu indywidualnym – Bartłomieja Milewskiego, który w swojej kategorii wiekowej (M3) zajął 49 miejsce, a wśród mężczyzn 114. Miejsce 10 w kategorii M10 i w 124 w open mężczyzn wywalczył Michał Rusek z Dobrej (Team Arkas).

Oprócz biegu indywidualnego odbyła się również sztafeta (trzyosobowe drużyny), którą wygrała grupa o nazwie Zbieranina w składzie: Mieszko Antoniak (ponownie!), Dariusz Hrynów i Wojciech Knop.

Organizator przekaże cały dochód z opłaty startowej sztafet na budowę stadionu lekkoatletycznego w Chrząszczycach. Organizatorami imprezy byli: Stowarzyszenie Bieg Opolski, Struxi Deweloper oraz Covebo Sp. z o.o. Zawody odbyły się 14 października.

WYNIKI

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here