Wielka reprywatyzacja Prudnika

0
(fot. Damian Wicher)

Co tam w polityce słychać? Wojciech Bandurowski, który już ogłosił, że będzie kandydował na burmistrza Prudnika, co jakiś czas „sprzedaje” pomysły na to, jak będzie wyglądała gmina pod jego rządami. Oto jego dwa ostatnie wpisy na Facebooku:

W poście z 26 września krytyk burmistrza i radnych pisze o planie Wielkiej Prywatyzacji Miasta Prudnika:

Zaproponuję niniejszym Wielką Reprywatyzację Miasta Prudnik.
Za dużo tutaj teraz korporacji, rozproszonej w niewłaściwy sposób. Osir Prudnik S.A , Agencja Promocji Prudnika S.A Wodociągi Prudnik S.A. Fundacja Senior 4.0 itd. będą potrzebowały dobrych nadzorców, prezesów, dyrektorów, i całego pionu wykonawczego . Dlatego zapraszam do dyskusji nad moją propozycją, tylko proszę nie pytać o szczegóły, bo potrzebny jest zespół naprawdę wysokich lotów.

Prudnik w sieci „ślimakowych” miast Cittaslow? Bandurowski ma inną propozycję Sister Cities – partnerstwo Prudnika z miastem w USA – Willmington.

Dzisiaj rano śniłem o pobycie na Florydzie 🙂 wspomnienia sprzed 14 lat, kiedy to byłem przez pół roku w USA w ramach ERDT Exchange Student Program, wróciły jak żywe … jedną z ważniejszych spraw , które załatwię jako Burmistrz Prudnika , będzie utworzenie efektywnego partnerstwa z Wilmington Delaware, w ramach programu sister Citys.

[pisownia cytatów oryginalna]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here