Dobry początek Prudnika w konkursie Planete+

0

W drugim dniu głosowania w internetowym konkursie nadawcy kanału telewizyjnego Planete+, biorący udział w rywalizacji Prudnik plasuje się na drugim miejscu w Polsce pod względem popularności (331 głosów). Przed nami jest tylko Sandomierz.

O zwycięstwie w konkursie nie decyduje jednak bezwzględna liczba oddanych głosów, a jej stosunek do ogólnej liczby mieszkańców zgłoszonej miejscowości, co daje Prudnikowi – na razie – pozycję 18. Organizatorzy decydując się na taki krok chcieli dać równe szanse każdej miejscowości niezależnie od jej potencjału demograficznego.

Do konkursu zgłoszono 357 miejscowości w Polsce. Jak na razie Prudnik jest liderem wśród miejscowości z województwa opolskiego, gonią nas dwa miasta z powiatu nyskiego: Otmuchów i Głuchołazy. Decydująca o zwycięstwie będzie konsekwencja głosujących i CODZIENNE klikanie na Prudnik do 26 września, kiedy rywalizacja zostanie zakończona.

Nagrodą dla zwycięskiej miejscowości będzie nagranie dodatkowego, 13. odcinka serialu dokumentalnego „Polska z góry” (film nakręcony będzie z lotu ptaka).

Przypominamy! Aby wesprzeć Prudnik należy CODZIENNIE – do 26 września – głosować na Prudnik poprzez stronę internetową konkursu.

TUTAJ MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ NA PRUDNIK: GŁOS NA PRUDNIK.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here